Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Modelja Bella Hadid tregon formën e shkëlqyer fizike (FOTO)

Modelja Bella Hadid tregon formën e shkëlqyer fizike (FOTO)

Instagrami i saj është i mbushur me foto sensuale. Bella Hadid di si të kënaqë ndjekësit e saj duke postuar herë pas here foto me bikini.

Edhe sot supermodelja 23-vjeçari, ka pozuar me bikini ngjyrë kafe, duke zbuluar fizikun e saj të mrekullueshëm.

Mes disa pemëve dhe rrezeve të diellit që e ndriçonin, Hadid dukej në formën e saj më të mirë.

Bella ndodhet me pushime në shtëpinë e familjes së saj, ku bashkë me të është dhe e motra shtatzënë Gigi.

Modelja Bella Hadid tregon formën e shkëlqyer fizike (FOTO)

Modelja Bella Hadid tregon formën e shkëlqyer fizike (FOTO)

Modelja Bella Hadid tregon formën e shkëlqyer fizike (FOTO)

Modelja Bella Hadid tregon formën e shkëlqyer fizike (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore