Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Mirë çfarë më ke gatuar ti? Hyseni flet për Alvisën: Kemi bashkëjetuar për 1 vit e gjysmë (Video)

Mirë çfarë më ke gatuar ti? Hyseni flet për

Puntatën e djeshme në “Për’puthen” u transmetua takimi i Brunos dhe Alvisës. Alvisa zbuloi se është hera e parë që i gatuan dikush.

Ndërsa Hyseni ndërhyri duke thënë se ishte gënjeshtër dhe tregoi se kanë bashkëjetuar për 1 vit e gjysmë. Kjo nxiti reagimin e ashpër të Alvisës, e cila e pyeste vazhdimisht se kur i ka gatuar…

Hyseni: Kam 5 muaj që jetoj vetëm se kam bashkëjetuar me Alvisën.

Hyseni: Jo nuk është e vërtetë. Kemi pasur bashkëjetesë për 1 vit e gjysmë.  Jetoj vetëm. Ka vetëm 2 javë që ka ardhur mbesa.

Alvisa: Mirë çfarë më ke gatuar ti?

Hyseni: Përveç atyre që kemi gatuar bashkë, kam gatuar dhe vetë.

Alvisa: Çfarë ke gatuar? Se mos më ngatërron me ndonjë tjetër?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore