Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Miqësia me Ilirin më penalizoi”/ Arbëri zbulon a ka ndonjë peng për rrugëtimin në BB VIP

“Miqësia me Ilirin më penalizoi”/ Arbëri zbulon a ka

BB VIP – Banori që mbrëmë la përfundimisht shtëpinë e “Big Brother VIP” është Arbër Sulstarova.

Teksa po jepte intervistën e tij të parë në studion e madhe, tenisti u shpreh se raporti i krijuar me Ilirin mund ta ketë penalizuar.

“Mendoj se jam penalizuar nga fakti që u lokalizova me Ilirin. Por nuk kam asnjë peng nga ky fakt, mua më kanë lidhur mendimet me të. Kam fituar një mik të mirë”, tha Arbëri.

“Miqësia me Ilirin më penalizoi”/ Arbëri zbulon a ka

Ky i fundit shtoi më pas se hyrja me vonesë ka sjellë vështirësinë për tu përfshirë në rrjedhën e lojës.

“Aty gjithçka është ndryshe, ka shumë ngjyra, shumë ngjarje. Ne hymë me vonesë dhe duhet të krijonim shumë dinamika. Rrjeta tashmë ishte krijuar dhe nuk të lejonte të depërtoje”, u shpreh ai.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore