Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Miliarderja e re nuk i lë vend imagjinatës, tregon të pasmet seksi (FOTO)

Miliarderja e re nuk i lë vend imagjinatës, tregon të pasmet

Miliarderja, Kylie Jenner, duket se nuk është mërzitur aspak që seriali i famshëm “Keeping Up With The Kardashians” ka ndaluar transmetimin.

Miliarderja e re nuk i lë vend imagjinatës, tregon të pasmet

Ajo herë pas here ndan me ndjekësit e shumtë në “Instagram” imazhe nga përditshmëria e saj, ku shpeshherë shfaqet e rrethuar nga shoqëria.

Miliarderja e re nuk i lë vend imagjinatës, tregon të pasmet

Por së fundmi, miliarderja ka lënë pak vend për imagjinatë me pozat e reja. Në “Instagram”-+in e saj ajo duke u munduar që të tregojë flokët e gjata dhe brune, në fokus janë vënë asetet e saj.

Miliarderja e re nuk i lë vend imagjinatës, tregon të pasmet

Miliarderja e re nuk i lë vend imagjinatës, tregon të pasmet

Miliarderja e re nuk i lë vend imagjinatës, tregon të pasmet

Miliarderja e re nuk i lë vend imagjinatës, tregon të pasmet

Miliarderja e re nuk i lë vend imagjinatës, tregon të pasmet

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore