Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Miliarderja 22-vjeçare ekspozon të pasmet bombastike për 180 milionë fansat (FOTO)

Miliarderja 22-vjeçare ekspozon të pasmet bombastike për 180

Kylie Jenner është një prej femrave më të njohura dhe miliarderja më e re në botë.

22-vjeçarja numëron mbi 180 milionë ndjekës në profilin e saj në "Instagram", me të cilët ndan imazhe të ndryshme.

Kylie në disa foto të publikuara së fundmi shfaqet joshëse dhe dukej mahnitëse përpara ndjekësve.

Ndër të tjera, theksojmë që Kylie është nënë e një vajzë nga lidhja me reperin, Travis Scott, me të cilin u nda muaj më parë.

Miliarderja 22-vjeçare ekspozon të pasmet bombastike për 180

Miliarderja 22-vjeçare ekspozon të pasmet bombastike për 180

Miliarderja 22-vjeçare ekspozon të pasmet bombastike për 180

Miliarderja 22-vjeçare ekspozon të pasmet bombastike për 180

Miliarderja 22-vjeçare ekspozon të pasmet bombastike për 180

Miliarderja 22-vjeçare ekspozon të pasmet bombastike për 180

Miliarderja 22-vjeçare ekspozon të pasmet bombastike për 180

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore