Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Mikela nuk mban më, godet me shuplakë Erionin

Mikela nuk mban më, godet me shuplakë Erionin

Për'Puthen - Pasi u transmetuan pamjet e nxehta të Anës dhe Erionit në prapaskenë, ku dukeshin sikur po bëheshin gati për të shkëmbyer puthje, Mikela u acarua shumë.

Sapo do të fillonte takimi 4 minutësh i Anës me Erionin për të sqaruar afrimitetin, Mikela u ngrit në këmbë.

Para se të linte studion, Mikela e goditi me shuplakë dhe ia la mikrofonin aty.

Për disa caste, Erioni nuk reagoi por Ana e nxiti që t'i shkonte mbrapa për ta qetësuar për hir të afrimitetit që kanë pasur.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore