Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Mikela fut në shtëpi një nga djemtë e Përputhen, çfarë ndodhi mes tyre (FOTOT)

Mikela fut në shtëpi një nga djemtë e Përputhen,

PËRPUTHEN - Mikela zhvilloi takimin e radhës me Erjonin dhe për të patur më shumë afrimitet dhe për t’u ndjerë më rehat, vendosi ta merrte në shtëpinë e saj.

Erjoni u prit mirë edhe nga qeni i Mikelës, që u tregua miqësor me të. Që në fillim, konkurrentja ka folur për marrëdhënien e ngushtë me qenin dhe dëshirën që ai të pëlqejë dhe partnerin që ajo do të zgjedhë.

Në studio, ajo pranoi se kishte emocione, kjo dhe për faktit se ishte hera e parë që fuste në zonën e saj të komfortit dhe privatësisë një djalë.

Mikela fut në shtëpi një nga djemtë e Përputhen,Mikela fut në shtëpi një nga djemtë e Përputhen,Mikela fut në shtëpi një nga djemtë e Përputhen,Mikela fut në shtëpi një nga djemtë e Përputhen,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore