Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Mezi pres momentin ta fusim në mes dhe ta kapim me shpulla”/ Olta dhe Tea plane kundër Luizit? Njëherë unë, njëherë ti…

“Mezi pres momentin ta fusim në mes dhe ta kapim me shpulla”/

Ditën e djeshme para se të niste spektakli i madh i 'Big Brother VIP' situata nuk ka qenë aspak e qetë në shtëpi, dhe kryefjalë ka qenë Olta dhe Luizi.

Në një bisedë me Tean në dhomën e ndenjes, ku i pranishëm ka qenë dhe Kristi, Olta tregon se mezi e pret momentin ku të fus në mes Luizin dhe sëbashku me Tean ta godasë me shpulla.

Ndërkohë që Krisiti sheh gjithë situatën iu thotë vazjave që janë shumë sadiste.

Pjesë nga bidesa:

Olta: E di ca momenti mezi pres, kur te futet Luizi këtu në mes,  ta rrotullojmë dhe një shullë t’ja futësh ti pastaj ta rrotullojmë dhe t’ja fus unë, pastaj e hedh une tek ty dhe t’ja futesh ti sërish një shpullë.

Kristi: Sa sadiste që jeni

Olta: Shumë

Kristi: Agresive Olta

Olta: Shumë, shumë… Po dhe ajo ashtu është

Kristi: Kush?

Olta: Tea…

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore