Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Mezi po pres”/ Tuna dhe Dafina bëhen bashkë sërish, kanë diçka për t’i thënë njëra-tjetrës

“Mezi po pres”/ Tuna dhe Dafina bëhen bashkë sërish,

Pas super hitit “Vibe”, publikuar 10 vite më parë, u përfol se Tuna Sejdi dhe Dafina Zeqirin kishin patur një përplasje mes tyre. E si pasojë dy këngëtaret e dashura për publikun nuk patën një raport të mirë për një periudhë të gjatë kohore.

“Mezi po pres”/ Tuna dhe Dafina bëhen bashkë sërish,

Por duket se tani keqkuptimet kanë mbaruar dhe janë lënë pas krahëve. Tani Tuna dhe Dafina kanë vendosur që të bashkojnë sërish forcat për hitin e radhës.

Për këtë projekt, këngëtaret kanë dhe disa fjalë për njëra-tjetrën. “Nuk mund të isha më e emocionuar për këtë ribashkim pas një dekade.” shkroi Tuna.

“Mezi po pres për videon tonë muzikore”, iu përgjigj Dafina.

“Mezi po pres”/ Tuna dhe Dafina bëhen bashkë sërish,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore