Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Mevlani i vonohet një orë në takim, Lediana preket dhe qan: Ishte hera e parë që...

Mevlani i vonohet një orë në takim, Lediana preket dhe qan: Ishte

Një moment të pakëndshëm ka kaluar Lediana në takimin me Mevlanin, ndërsa e priti këtë të fundit për një orë.

E mesa duket, Lediana e ka përjetuar keq këtë vonesë, ndërsa tha se u prek vërtetë shumë, aq sa edhe qau.

Ajo shtoi se nuk kishte pritur kurrë një mashkull kaq gjatë, duke theksuar se pasi mbërriti, Mevlani madje nuk kërkoi as të falur.

“Atë ditë lash takim me dentisten se kisha dhimbje dhëmbi. Mevlanin po e prisja dhe kur i tha produksionit që ka trafik, ok e besova. U preka sepse ishte hera e parë që prisja një mashkull. U futa brenda që mos më shihnin të prekur dhe lotët rrodhën”, tha ajo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore