Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Mesa duket edhe pse Pique ka qenë shok me Messi-n, Antonela Roccuzzo mban anën e Shakirës!

Mesa duket edhe pse Pique ka qenë shok me Messi-n, Antonela Roccuzzo mban

Bashkëshortja e Lionel Messit, Antonela Roccuzzo, i ka treguar pak mbështetje Shakirës, pasi ajo ndau një mesazh për Vitin e Ri, në të cilin përmendte tradhtinë e Gerard Pique, ish-partnerit të saj. Pique dhe Shakira u ndanë në vitin 2022 dhe shkaku i përfolur është se Pique e tradhtoi. Pique ishte bashkëlojtari i Messit në Barcelonë për shumë vite dhe dyshja fituan trofe të shumtë së bashku.

Mesa duket edhe pse Pique ka qenë shok me Messi-n, Antonela Roccuzzo mban

Kjo e bën interesant qëndrimin e Roccuzzo-s pasi bën të ditur që edhe Messi gjithashtu mund të ndihet në të njëjtën mënyrë për sjelljen e mikut dhe ish-shokut të tij të skuadrës. Mesazhi i Shakirës në Instagram mori mbi një milion pëlqime dhe pati mijëra komente, një prej të cilave ishte nga Roccuzzo i cili kishte tre emoji me zemër.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Shakira (@shakira)

Shakira dhe Pique morën pjesë në dasmën e Antonelës dhe Messit, por gjithmonë u spekulua se mes bashkëshorteve nuk kishte një marrëdhënie të mirë.  Nuk ishte hera e parë që ajo e mbështet publikisht Shakirën. Vitin e kaluar ajo i dedikoi gjithashtu pesë emoji zemre kur u konfirmua se babai i saj, William Mebarak, ishte larguar nga spitali.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore