Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Mes Teas, Kristit, Oltës dhe Enit, kush banor u eliminua sonte?

Mes Teas, Kristit, Oltës dhe Enit, kush banor u eliminua sonte?

Publiku ka vendosur se mes Teas, Kristit, Oltës dhe Enit, të nxjerrin përfundimisht nga shtëpia më e famshme në Shqipëri Enin.

Kështu, Eni heq dorë përfundimisht nga çmimi i madh. Por nuk dihet nëse bileta e tij është me kthim apo jo.

Kujtojmë se gjatë spektaklit të së shtunës u largua Ronaldo, i cili kishte biletë vetëm vajtje.  

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore