Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Mes probleme të martesës, femra më seksi në botë shfaqet në publik e vetme dhe e tensionuar (FOTO)

Mes probleme të martesës, femra më seksi në botë

Kim Kardashian është fotografuar e vetme të enjten në Los Angeles, në mes të kësaj periudhe të vështirë për martesën e saj gjashtë vjeçare me Kanye West.

Ylli 39-vjeçar është shfaqur e veshur e gjitha në të zeza teksa largohej nga spitali Cedars-Sinai në zonën e Beverly Hills. Ajo gjithashtu mbante në fytyrë një maskë të zezë, shkruan “Daily Mail”.

Shfaqja e saj në publik erdhi vetëm pak orë para se reperi 45-vjeçar të bënte postime të tjera në profilin e tij në “Twitter”. Të premten ai diskutoi sërish rreth abortit dhe u shpreh: “Unë qava për faktin që mendova të abortoj fëmijën tim dhe të gjithë u shqetësuat për mua. Jam i shqetësuar për botën që mendon se nuk duhet qarë për këtë gjë.”

 Në një seri postimesh, Kanye gjithashtu insistoi se ai është “mjaft mirë” mes shqetësimeve për shëndetin e tij mendor, pasi bëri deklarata të forta në “Twitter” në lidhje me jetën e tij personale me Kim dhe familjen Kardashian.

Kim ka shkuar dhe ka takuar bashkëshortin e saj, pasi ai i kërkoi falje publikisht javën e kaluar për bërjen publike të çështjeve të tyre personale.

Femra më seksi u kthye në Los Angeles e vetme të hënën pas një udhëtimi të shpejtë në Cody, Wyoming, ku Kanye po qëndron në fermën e tyre 14 milionë dollarë.

Madje u publikuan edhe fotografi ku çifti po diskutonte rreth krizës në martesë në makinën e Kanye. Kim u shfaq e shqetësuar dhe me lot në sy e shqetësuar për bashkëshortin e saj.

Mes probleme të martesës, femra më seksi në botë

Mes probleme të martesës, femra më seksi në botë

Mes probleme të martesës, femra më seksi në botë

Mes probleme të martesës, femra më seksi në botë

Mes probleme të martesës, femra më seksi në botë

Mes probleme të martesës, femra më seksi në botë

Mes probleme të martesës, femra më seksi në botë

Mes probleme të martesës, femra më seksi në botë

Mes probleme të martesës, femra më seksi në botë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore