Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Mendonin se ishin me stil! Imazhet që tregojnë si visheshin njerëzit në vitin 2000 (FOTO)

Mendonin se ishin me stil! Imazhet që tregojnë si visheshin

Viti 2000 ishte kohë e mahnitshme, kur njerëzit bisedonin me ICQ, kalonin netët në klube lojërash dhe blinin DVD. E duket e pabesueshme se kanë kaluar 21 vite që nga ajo periudhë.

“Bright Side” ka bërë një përmbledhje të veçantë me disa fotografi, për t’u treguar atyre që nuk kanë jetuar në atë periudhë se si ishte viti 2000. Por gjihtashtu të bëjë nostalgjikë edhe ata që kanë kujtime nga ajo kohë.

Përveç trendeve të veçanta në veshje, do të shikoni se si fëmijët ishin të qeshur dhe plot humor. Ndërkohë lind pyetja “a do visheshit si personat në fotot e mëposhtme?”.

Mendonin se ishin me stil! Imazhet që tregojnë si visheshin

Mendonin se ishin me stil! Imazhet që tregojnë si visheshin

Mendonin se ishin me stil! Imazhet që tregojnë si visheshin

Mendonin se ishin me stil! Imazhet që tregojnë si visheshin

Mendonin se ishin me stil! Imazhet që tregojnë si visheshin

Mendonin se ishin me stil! Imazhet që tregojnë si visheshin

Mendonin se ishin me stil! Imazhet që tregojnë si visheshin

Mendonin se ishin me stil! Imazhet që tregojnë si visheshin

Mendonin se ishin me stil! Imazhet që tregojnë si visheshin

Mendonin se ishin me stil! Imazhet që tregojnë si visheshin

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore