Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Mendoj se të dua, por...", Rina Balaj i bën dedikimin e papritur ish-të dashurit të saj, SinBoy?

 

Këngëtarja e njohur Rina Balaj, e cila u bë famshme dhe u prezantua në industrinë e muzikës si një repere u bë e njohur gjithashtu edhe për lidhjen e saj me këngëtarin SinBoy. Ata prej disa vitesh bashkëjetonin së bashku dhe ishin një ndër çiftet më simpatikë të showbiz-it, por pak muaj më parë dyshja deklaruan ndarjen.

Ditën e sotme Rina ka postuar disa foto në Instastory, ama ato çfarë bukuroshja ka shkruar i ka bërë ndjekësit të mendojnë se i drejtohen ish-të dashurit të saj, SinBoy. E veshur me një veshje jeshile dhe flokët e saj të kuqe, Rina shkruan:

Unë mendoj se të dua zemër, por unë nuk mund të jem ‘superman-i’ yt

"Mendoj se të dua, por...", Rina Balaj i bën dedikimin e"Mendoj se të dua, por...", Rina Balaj i bën dedikimin e

Rinën e kemi parë shpesh herë të eksperimentoj me ‘look-un’ sidomos me flokët e saj, ku së fundmi duket se bukuroshes i janë mërzitur flokët e saj të gjata ngjyrë portokalli. Me anë të një postimi në Instastory, Rina na ka treguar se ka bërë ndryshimin e rradhës, duke i kthyer flokët e saj në ngjyrë të kuqe që gjithashtu i shkojnë shumë këngëtares. E për festat e 28-29 Nëntorit, Rina ka postuar një foto të saj me flokët e kuqe dhe ka vendosur një figurë të flamurit shqiptar e mesa duket këngëtarja qenka një vajzë shumë patriote.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore