Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Çmendet” rrjeti, Tea tregon trupin me bikini (FOTO)

“Çmendet” rrjeti, Tea tregon trupin me bikini (FOTO)

Pasi u bë e njohur në emisionin Për’puthen, Tea Trifoni nuk po i ndal provokimet nëpër rrjetet sociale. Ajo tani duket se ka kthyer peshën e duhur dhe ka filluar të publikojë edhe foto me bikini.

Dje Tea publikoi një foto mjaft të “nxehtë”, ku vinte në pah format trupore. Përpos kësaj, më herë Tea kishte bërë edhe disa foto të tjera artistike, të cilat i kishte postuar në Instagram.

“Çmendet” rrjeti, Tea tregon trupin me bikini (FOTO)

“Çmendet” rrjeti, Tea tregon trupin me bikini (FOTO)

“Çmendet” rrjeti, Tea tregon trupin me bikini (FOTO)

“Çmendet” rrjeti, Tea tregon trupin me bikini (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore