Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Çmendet i riu/ Shikon të dashurën në TV duke kryer marrëdhënie me një tjetër (FOTO)

Çmendet i riu/ Shikon të dashurën në TV duke kryer

Reality Show "Temptation Island" dhe gjithçka ndodh aty është bërë viral në rrjetet amerikane kur një djalë shikonte se e dashura e tij kishte kaluar natën në krevat me një tjetër burrë.

Çifti kishin pranuar provën e besnikërisë në programin e formatit ‘Reality Show’ të quajtur ‘Temptation Island’, i cili tenton të tërheqë audienca me anë të skenave sa më shokuese të seksit, dhunës ose perversitetit.

Casey Starchak dhe e dashura Ashley Howland hynë si çift në programin ‘Temptation Island’, në të cilin ata u dërguan në ishullin e Hawaii të rrethuar nga djem e vajza bukuroshë, për të vënë në provë përkushtimin ndaj marrëdhënies së tyre.

Seritë kanë nisur të transmetohen në SHBA që prej vitit 2019, por episodi shokues është zhvilluar vetëm kohët e fundit.

Në të, Casey dhe disa konkurrentë të tjerë u detyruan të shihnin në ekran Ashley duke bërë seks me një tjetër burrë.

Momentet brutale tregojnë Casey të ulur pranë një vatre zjarri, duke ndjekur në ekran të dashurën e tij Ashley që del për një takim me Ben Knobloch.

Më pas ai shihet që shtrembëron fytyrën kur e dashura e tij nis të puthet me pasion me Ben – por gjërat do të shkonin edhe më keq.

Casey lëshon klithma habie kur kamerat tregojnë se dyshja përfundon në një dhomë duke bërë seks.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore