Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Çmendet” bosi i  Chelsea-t, blen për 430 milionë paund super jahtin (FOTO)

“Çmendet” bosi i  Chelsea-t, blen për 430

Super jahti i Roman Abramovich është fotografuar në të gjithë lavdinë e tij për herë të parë. Bosi i Chelsea-s ka shpenzuar plot 430 milionë paund për këtë jaht, i cili është më shumë se 140 metra i gjatë.

“Çmendet” bosi i  Chelsea-t, blen për 430

“The Sun” shkruan se manjati rus do ta marrë në dorëzimin në verë. Solaris (emri i mega jahtit) do të ketë 48 kabina dhe do të jetë në gjendje të strehojë deri në 36 pasagjerë dhe një ekuipazh prej 60 personash.

“Çmendet” bosi i  Chelsea-t, blen për 430

“Ky do të jetë jahti i vitit kur të lëshohet në treg gjatë këtij viti”, ka thënë një burim. Bëhet e ditur se jahti po ndërtohet në kantierin Lloyd Werft në Bremerhaven, Gjermani.

“Çmendet” bosi i  Chelsea-t, blen për 430

“Çmendet” bosi i  Chelsea-t, blen për 430

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore