Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Melisa poston foton e bukur me Andin dhe i dedikon fjalët romantike: Tashmë mund ti tregoj botës...

Melisa poston foton e bukur me Andin dhe i dedikon fjalët romantike:

“Leje” është kënga më e re e ish-konkurrentes së “Për’puthen”, Melisa Lleshi. Kënga u publikua një ditë më parë dhe fansat po e prisnin me padurim? Arsyeja? Në videoklip ishte ish-konkurrenti i reality show-t, Andi/

Përmes kësaj kënge që po pritet mirë nga publiku, Melisa bëri publike marrëdhënien e saj me Andin. E teksa kënga bëri brenda 1 dite 1 milion ë klikime në “Youtube”, ish-konkurrentjaposton një foto në çift, ku Andi e mban në krahë.

Melisa poston foton e bukur me Andin dhe i dedikon fjalët romantike:

 “Nuk e di nëse jam më e lumtur për suksesin e këngës apo për faktin se tashmë mund t’i tregoj botës sa shumë të dua! Ose, mbase vetëm për këngën, sepse ti je bota për mua”, shkruan Melisa bashkëngjitur me foton.

Në videoklipin e këngës, Melisa flirton me Andin, teksa ky i fundit shfaqet me një vajzë tjetër. Por, në fund ndjenjat fitojnë (sipas tekstit) dhe ata shkëmbejnë puthje të zjarrta mes tyre.

Melisa poston foton e bukur me Andin dhe i dedikon fjalët romantike:

Melisa poston foton e bukur me Andin dhe i dedikon fjalët romantike:

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore