Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Meghan Markle poston videon ku flet për gratë dhe punën, por vëmendjen e merr vila e saj luksoze

Meghan Markle poston videon ku flet për gratë dhe punën, por

Xhaketë e bardhë, flokët të kapura bisht, grim i lehtë, kështu u shfaq Meghan Markle në video për të mbështetur bamirësinë Smart Works.

Meghan Markle poston videon ku flet për gratë dhe punën, por

Nga shtëpia e saj e re në Santa Barbara ajo foli për gratë dhe punën: "Shumë shpesh ato harrojnë burimet e tyre", tha ajo.

Meghan Markle poston videon ku flet për gratë dhe punën, por

Por, përveç fjalëve të tij, ajo që intrigoi ishte një paraqitje e shkurtër e shtëpisë luksoze që shihet pas saj.

Ndërsa flet për arritjet e saj me Smart Works, një organizatë jofitimprurëse që ndihmon gratë në nevojë të futen në botën profesionale, Meghan ofron një pamje të disa detajeve të rezidencës prej 11 milion dollarësh që ajo ndan me burrin e saj.

Meghan Markle poston videon ku flet për gratë dhe punën, por

Meghan Markle poston videon ku flet për gratë dhe punën, por

Meghan Markle poston videon ku flet për gratë dhe punën, por

Meghan Markle poston videon ku flet për gratë dhe punën, por

Meghan Markle poston videon ku flet për gratë dhe punën, por

Meghan Markle poston videon ku flet për gratë dhe punën, por

Meghan Markle poston videon ku flet për gratë dhe punën, por

Meghan Markle poston videon ku flet për gratë dhe punën, por

Meghan Markle poston videon ku flet për gratë dhe punën, por

Meghan Markle poston videon ku flet për gratë dhe punën, por

Meghan Markle poston videon ku flet për gratë dhe punën, por

Meghan Markle poston videon ku flet për gratë dhe punën, por

Meghan Markle poston videon ku flet për gratë dhe punën, por

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore