Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Meghan Markle në pritje të fëmijës së dytë, dieta që po përdor që të kthehet në formë pas lindjes

Meghan Markle në pritje të fëmijës së dytë, dieta

Meghan Markle dhe Princ Harry, do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të dytë. Ata janë prindër të Archie, i cili më 6 janar mbush 2 vjeç.

Lajmin e bukur e dhanë vetë  Meghan dhe Harry përmes një fotografie bardh e zi. Dukesha e Sussex-it shfaqej e shtrirë në prehrin e bashkëshortit, e mbante veshur një fustan nga Carolina Herrrera.

E duket se Meghan po përgatitet mirë për ardhjen në jetë të fëmijës së dytë. Sipas mediave të huaja, ajo ka menduar për mirëqenien e saj psikofizike. Dukesha e Sussex-it ka vendosur që të mbajë një dietë gjysmë-vegjetariane.

39-vjeçarja do të konsumojë ushqime bimore dhe me raste edhe mish, që stimulon trupin, lejon humbjen në peshë dhe ndihmon gjithashtu planetin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore