Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me vello të zezë, Ronela Hajati i la pa fjalë fansat: Dasmë sot, do martohem (VIDEO)

Me vello të zezë, Ronela Hajati i la pa fjalë fansat: Dasmë

Pas kritikave dhe komplimenteve që mori për pjesëmarrjen në “Eurovision”, Ronela Hajati duket se tani është përqendruar te vera dhe ka u ka premtuar fansave këngë të reja.

Një jave pas bashkëpunimit të dytë me MatoLale, këngëtarja e njohur ka zbuluar se është në përgatitje e sipër për këngën e saj të re. Nga postimet në rrjetet sociale, ajo ka lënë të kuptohet se ka nisur xhirimet e klipit të ri, i cili do të ketë skena edhe të “dasmës” së inskenuar të këngëtares.

Së funmi Ronela ka ndarë në “Instagram”-in e saj video nga kjo skenë e videoklipit të saj teksa po xhirohej dhe në një moment dëgjohet teksa thotë: “Dasmë sot, do martohem”.

Ajo çfarë ra shumë në sy ishte se “nuse” Ronela dhe të ftuarit ishin të veshur të gjithë me të zeza.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore