Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Më tha kryqëzo gishtat se nuk po më vijnë...”/ Iliri shikon në ëndërr bashkëshorten

“Më tha kryqëzo gishtat se nuk po më vijnë...”/

BB VIP – Ilir Shaqiri është zgjuar ditën e sotme duke treguar një ëndërr që kishte parë. Teksa ndodheshin në banjë, balerini i njohur i thotë Beniadës se kishte parë në ëndërr bashkëshorten e tij, e cila i thoshte se mund të jetë shtatzënë.

Modelja e njohur i thotë se sa bukur, pasi kjo është dhurata më e bukur që prindërit mund t’i bëjnë fëmijës, një motër ose vëlla.

Biseda mes Ilirit dhe Beniadës:

Iliri: Pashë një ëndërr Manuelën e më tha kryqëzo gishtat, se nuk po më vijnë, është një shenjë kjo

Beniada: Të ishte jashtë do kishe pyetur dikë se çfarë kuptimi ka. Por me siguri është një gjë e mirë

Iliri: Edhe muhabetet që u bënë, Donaldi që donte një motër

Beniada: Çfarë ke menduar?

Iliri: U këputa, dëgjova sa dëgjova

Beniada: Donaldi tha dua një motër. E ti kishe menduar Emily me një motër o vëlla.

Iliri: Shumë herë harrojmë se jeta është një dhe përqendrohemi shumë te puna, pa parë me vëmendje shumë gjëra të tjera. Hë ta bëj këtë edhe atë

Beniada: Po të mos kisha pasur Albanin, nuk e di si do e kisha qenë. Kur mendoj për të ardhmen mendoj për të, edhe po qëndrova në Shqipëri ta marr këtu.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore