Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me të pasmet në sfond, fansat kritikojnë të dashurën e Ronaldos për videon “hot” të postuar në “Instagram”

Me të pasmet në sfond, fansat kritikojnë të dashurën e

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, ka publikuar së fundmi një video që ka “djegur” rrjetin.

Bukuroshja ka ndarë me fansat një video ku shfaqet duke bërë stërvitje. Në fillim ajo ka filmuar të pasmet e saj duke i tundur, e më pas edhe pjesën tjetër të stërvitjes me disa të tjerë.

“Kur doni të stërviteni me marrëzi”, shkruan Georgina në postimin e saj që ka marrë mbi 1 milion pëlqime dhe mbi 22 mijë komente.

Teksa ka marrë me mijëra komplimente, ka patur edhe nga ata që e kanë kritikuar. Disa nga fansat i shkruajnë se si një grua me fëmijë mund të postojë video të tillë.

“A nuk jeni nënë e fëmijëve të vegjël. Mbase nuk duhet të postoni gjëra të tilla. Më mirë të kaloni kohën me fëmijët tuaj. Veproni si një i rritur”, i shkruan një fans.

Me të pasmet në sfond, fansat kritikojnë të dashurën e

Me të pasmet në sfond, fansat kritikojnë të dashurën e

Me të pasmet në sfond, fansat kritikojnë të dashurën e

Me të pasmet në sfond, fansat kritikojnë të dashurën e

Me të pasmet në sfond, fansat kritikojnë të dashurën e

Me të pasmet në sfond, fansat kritikojnë të dashurën e

Me të pasmet në sfond, fansat kritikojnë të dashurën e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore