Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Me të mirat dhe me të këqijat”/ Iva Tiço pozon për herë të parë me partnerin (FOTO)

“Me të mirat dhe me të këqijat”/ Iva Tiço

Ishte shkurti i vitit 2020 kur Iva Tiço vendosi që të tregonte se është e dashuruar. Gazetarja e njohur foli për herë të parë për personin që i kishte rrëmbyer zemrën, duke zbuluar se ishte gjerman.

Por Iva u tregua mjaft e rezervuar, duke mos dhënë detaje të tjera. Madje ajo as nuk publikoi fotografi me partnerin e saj.

“Me të mirat dhe me të këqijat”/ Iva Tiço

Por së fundmi, Iva ka bërë një përjashtim, pasi ka publikuar një imazh të ëmbël krah tij.

Dyshja shihen në një piknik, por Iva është siguruar që të mos e zbulojë portretin e mashkullit që i ka marrë zemrën.

"Me te mirat dhe me te keqijat e vitit te shkuar i kam mbajtur per vete… gjerat qe shtrihen ne mes, jane postime Instagrami", ka shkruar Tiço bashkëngjitur fotos.

“Me të mirat dhe me të këqijat”/ Iva Tiço

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore