Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Më të lumtur se kurrë/ Pas ndarjes nga Shakira, Gerard Pique dhe e dashura e tij e re fotografohen në Paris (FOTO)

Më të lumtur se kurrë/ Pas ndarjes nga Shakira, Gerard Pique dhe

Futbollisti Gerard Pique duket se e ka kaluar shumë mirë ndarjen nga këngëtarja Shakira, me të cilën kishte 11 vite marrëdhënie.

Së fundmi, lojtari i Barcelonës është filmuar me partneren e tij të re. Futbollisti duket se është tërhequr përfundimisht nga ish-lidhja e tij afatgjatë nga e cila ka dhe dy fëmijë, pasi është fotografuar duke shijuar një ditë me të dashurën e re Clara Chia Marti, në Paris.

Më të lumtur se kurrë/ Pas ndarjes nga Shakira, Gerard Pique dhe

35-vjeçari dhe Clara lëviznin me skuterë elektrikë në kryeqytetin francez, ku dukej se çiftit i bashkoheshin dhe dy shokë. Gerard ishte veshur me një bluzë të thjeshtë të bardhë me një xhaketë xhins të zbehur dhe pantallona ngjyrë bezhë.

Ndërkohë, partnerja e tij zgjodhi një xhaketë lëkure të zezë të veshur mbi një bluzë të bardhë të cilën e kombinoi me xhinse të zeza të gjera.

Më të lumtur se kurrë/ Pas ndarjes nga Shakira, Gerard Pique dheMë të lumtur se kurrë/ Pas ndarjes nga Shakira, Gerard Pique dhe

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore