Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me tavolina e karrige, pamje shokuese të një sherri masiv në një lokal nate në Londër (VIDEO)

Me tavolina e karrige, pamje shokuese të një sherri masiv në

Këto pamje shokuese tregojnë dhunën masive mes dy grupesh në një klub nate në Londër.

Incidenti, shumë pak metra larg qendrës së Londrës, ndodhi në katin e gjashtë të një ndërtese, duke shkaktuar panik lidhur me atë çka po ndodhte edhe tek banorët përreth për shkak të zhurmave.

Në video duke qartë se si një grup njerëzish gjuajnë me tavolina e karrige apo dhe me shishe pijesh alkoolike në drejtim të njëri-tjetrit ndërkohë që rojet e sigurisë përpiqen të ndërhyjnë.

8 persona u arrestuan dhe disa prej tyre u shoqëruan pë rnë spital pas plagëve të marra. Ngjarja ndodhi vetëm 8 ditë pasi qeveria britanike u lejoi hapjen lokaleve e  bareve.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore