Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me rroba brenda ne pishinë, Dafina Zeqiri mahnit me pozat e reja nga Tajlanda!

Me rroba brenda ne pishinë, Dafina Zeqiri mahnit me pozat e reja nga

Dafina Zeqiri është një nga divat e muzikës shqiptare që padyshim sjell shumë hite e ndër vite nuk e ka humbur aspak unikalitetin e saj duke vazhduar të publikojë projekte shumë unike. Tanimë mbi jetën e saj private dihet se është në një lidhje me Dj Geek, me të cilin ka një marrëdhënie prej kohësh.

Pas një periudhe shumë të angazhuar me projekte dhe koncerte, si edhe pas një periudhe shumë të suksesshme, Dafina mesa duket ka vendosur të marrë pak kohë për veten e saj. Këngëtarja ka udhëtuar për pushime drejt Tajlandës me partnerin e saj të zemrës, Dj Geek. Këtë na e ka treguar me anë të postimeve në Instagram, ku vetëm pak më parë ka marrë gjithë vëmendjen e rrjetit me disa foto të postuara, ku duket e veshur me rroba brenda në pishinë.

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Un post condiviso da DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Një bashkëpunim i papritur ka ardhur nga Dafina dhe artistët e njohur, Young Zerka, Mc Kresha dhe Dj Geek, të cilët kanë sjellë një remix të këngës “Nafija”, e cila është publikuar para një muaj nga Young Zerka. Ky projekt duket shumë ndryshe nga bashkëpunimet e tjera të artistëve e mesa duket është pritur shumë mirë nga adhuruesit e muzikës së tyre.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore