Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me pranga dhe i rrethuar nga policë, pamjet e arrestimit të Princit të Përputhen (VIDEO)

Me pranga dhe i rrethuar nga policë, pamjet e arrestimit të Princit

Në rrjetet sociale po qarkullon një video ku njëri nga konkurrentët e Përputhen shoqërohet në polici.

Bëhet fjalë për Princin, por ende nuk dihet arsyeja e arrestimit të tij. Në videon e publikuar duket konkurrenti dhe disa persona të tjerë të shoqëruar nga forca të shumta policie.

Princi ka disa muaj në emision dhe në fillim shfaqi pëlqim për Jasminën me të cilën realizoi një takim shumë romantik, por marrëdhënia e tyre u ndërpre pasi konkurrentja vazhdoi njohjen me Andin.

Tani Princi po zhvillon takime me Aristelën, për të cilën është shprehur se e pëlqen atë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore