Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Më nxehtë brenda apo jashtë?”, këngëtarja e njohur me bikini në mes të borës (FOTO)

“Më nxehtë brenda apo jashtë?”, këngëtarja

Këngëtarja e njohur,Vesa Smolica, ka provokuar fansat me paraqitjen e fundit në rrjete sociale.

Ajo ka pozuar e veshur vetëm me bikini dhe një xhaketë në një ambient të mbuluar me borë. Ndërkohë në duar mbante një shishe verë.

“Më nxehtë brenda apo jashtë?”, këngëtarja

Vesa  shfaqi linjat trupore e veshur me bikini në temperatura të ulëta. “A ma nxeht mrena a jashte? ??”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotografive provokuese.

Nuk munguan pëlqimet e komentet e ndjekësve sipër këtyre imazheve atraktive të saj.

“Më nxehtë brenda apo jashtë?”, këngëtarja

Kujtojmë se “Kaj” titullohet projekti i fundit nga Vesa Smolica, i cili u publikua në tetor të vitit të kaluar.

“Më nxehtë brenda apo jashtë?”, këngëtarja

“Më nxehtë brenda apo jashtë?”, këngëtarja

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore