Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me një foto pa Meghan, Kate dhe William urojnë “ftohtësish” Harry-n për ditëlindje (FOTO)

Me një foto pa Meghan, Kate dhe William urojnë

Princ Harry feston ditën e sotme 36-vjetorin e lindjes. E në ditën e tij të veçantë, Harry ka marrë të paktën publikisht, urime mjaft zyrtare nga pjesa tjetër e familjes mbretërore.

Harry ka vendosur një oqean mes tij dhe familjes mbretërore. E kjo është ditëlindja e parë që ai feston larg Windsors, si një kalifornian i pasur dhe jo si nipi i Madhërisë së Saj.

Me një foto pa Meghan, Kate dhe William urojnë

Nëse ka patur telefonata në mënyrë private për të uruar Harry-n sa më ngrohtë, ne nuk mund ta dimë. Por publikisht familja mbretërore ka zgjedhur që t'i urojë 36-vjetorin me urime shumë zyrtare.

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit, William e Kate Middleton, kanë zgjedhur një foto të tyre së bashku me Harry-n. Fotografia është realizuar para se Meghan Markle të dilte në skenë, kur William dhe Harry ishin ende vëllezër të pandarë.

Me një foto pa Meghan, Kate dhe William urojnë

Formula e urimit është ajo standarde: “Një ditëlindje shumë e lumtur për Princ Harry sot”. E të njëjtat fjalë gjenden gjithashtu edhe në llogaritë zyrtare të Mbretëreshës dhe Princit Charles.

Me një foto pa Meghan, Kate dhe William urojnë

Me një foto pa Meghan, Kate dhe William urojnë

Me një foto pa Meghan, Kate dhe William urojnë

Me një foto pa Meghan, Kate dhe William urojnë

Me një foto pa Meghan, Kate dhe William urojnë

Me një foto pa Meghan, Kate dhe William urojnë

Me një foto pa Meghan, Kate dhe William urojnë

Me një foto pa Meghan, Kate dhe William urojnë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore