Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Më në fund, Gigi Hadid zbulon emrin e së bijës, ja kuptimi i veçantë

Më në fund, Gigi Hadid zbulon emrin e së bijës, ja kuptimi i

Më në fund, modelja Gigi Hadid ka zbuluar emrin e së bijës. Disa orë më parë, në profilin e saj në Instagram u publikuan fjalët “mamaja e Khai”, që duket se është emri i vogëlushes së saj.

Një emër me origjinë arabe, që për çiftin Hadid dhe Malik ka një kuptim tjetër të rëndësishëm. Khai do të thotë “e kurorëzuar”, ndërsa mbiemri i babit ët saj, Malik, do të thotë “mbret”.

Kështu që emri i plotë i vogëlushes, Khai Malik, mund të përkthehet në “mbretëreshë e kurorëzuar”.

Më në fund, Gigi Hadid zbulon emrin e së bijës, ja kuptimi i

Më në fund, Gigi Hadid zbulon emrin e së bijës, ja kuptimi i

Më në fund, Gigi Hadid zbulon emrin e së bijës, ja kuptimi i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore