Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Më mori malli”/ Luizi dhe Kira shkëmbejnë puthje pas ribashkimit (VIDEO)

“Më mori malli”/ Luizi dhe Kira shkëmbejnë puthje pas

Luizi dhe Kiara biseduan bashkë në oborr, pasi ai doli nga dhoma e izolimit. Luizi i tha Kiarës se e mori shumë malli për të dhe se brenda në dhomë, mendonte nëse ajo po ia dilte dot apo jo vetëm.

Kiara i tha atij se sot e rrethuan të gjithë banorët, ndërsa Luizi e priti me batutë atë që tha Kiara. Kjo e fundit e përkëdheli atë nga faqet.

Olta, Amosi dhe të tjerët, nisën sot me ‘sulmet’ ndaj Kiarës, sërish lidhur me debatin e përhershëm, raportin mes saj dhe Luizit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore