Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Më morën mësysh”/ Çfarë i ndodhi Oltës pak para se të niste dasma në BB VIP? (VIDEO)

“Më morën mësysh”/ Çfarë i ndodhi

Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP” u mbajt dasma kosovare, ku në rolin e çiftit ishin Nita Latifi dhe Bledi Mane. Të gjitha vajzat shkëlqyen me veshjet tradicionale të Kosovës, por Olta Gixharit i ndodhi një incident.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Aktorja e njohur u rrëzua dhe tha se arsyeja ishte ngaqë nuk është mësuar me fustane aq të mëdha. Aktorja shtoi se e kanë marrë mësysh.

“Po unë nuk di të mbaj fustane kaq të mëdha. U rrëzova. Më morën mësysh”, u shpreh Olta.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore