Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me meshkuj gjysmë të zhveshur dhe veshje transparente, këngëtarja shqiptare “çmend” fansat me pozat e reja (FOTO)

Me meshkuj gjysmë të zhveshur dhe veshje transparente,

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, ka realizuar disa fotografi të reja në plazhin Maroubra të Sidneit. Ajo ka treguar format e saj të jashtëzakonshme.

31-vjeçarja u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo teksa pozoi me veshje të tejdukshme me rruaza, së bashku me një roje shpëtimi gjysmë të zhveshur.

Trupi seksi i Rita Orës, këmbët e dobëta dhe krahët e zhdërvjellët ishin të dukshme në kostumin transparent, të cilin ajo e kombinoi me taka stileto ari, pavarësisht se ishte në plazh.

Me meshkuj gjysmë të zhveshur dhe veshje transparente,

Ndërkohë një tjetër foto tregon këngëtaren duke veshur një veshje të zezë që zbulonte dekoltenë e saj, të kombinuar me një minifund ngjyrë portokalli neoni që tregonte këmbët e saj të dobëta.

Rita u pa gjithashtu duke pozuar mbi një varkë shpëtimi në surf me një bluzë të bardhë dhe strece të zeza të ngushta deri në lëkurë, që tregonin edhe një herë fizikun e saj.

Me meshkuj gjysmë të zhveshur dhe veshje transparente,

Me meshkuj gjysmë të zhveshur dhe veshje transparente,

Me meshkuj gjysmë të zhveshur dhe veshje transparente,

Me meshkuj gjysmë të zhveshur dhe veshje transparente,

Me meshkuj gjysmë të zhveshur dhe veshje transparente,

Me meshkuj gjysmë të zhveshur dhe veshje transparente,

Me meshkuj gjysmë të zhveshur dhe veshje transparente,

Me meshkuj gjysmë të zhveshur dhe veshje transparente,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore