Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Me Luizin dhe Kristin kam hatërmbetje"/ Almaldo zbulon të pathënat pas BBVIP

"Me Luizin dhe Kristin kam hatërmbetje"/ Almaldo zbulon të

Ish-banori i BBV Armaldo Kllogjeri, është shprehur mbrëmjen e sotme në “Më lër të Flas”, se ka hatërmbetje edhe me Luizin edhe me Kristin por më shumë me këtë të fundit.

Ai tha se Kristi e ndryshoi lojën muajt e fundit, ndryshe nga Luizi që kishte të njëjtën lojë që nga fillimi.

Ke më shumë hatërmbetje me Luizin apo me Kristin?

Armaldo: Me të dy por më shumë me Kristin. Luizi e nisi dhe e përfundoi lojën e tij siç dinte ta bënte nga fillimi deri në fund, ndërsa Kristi pati një ndryshim në rrjedhën e tij të lojës në muajin e fundit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore