Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me lëvizje seksi, kaq provokuese nuk e keni parë Marina Vjollcën (VIDEO)

Me lëvizje seksi, kaq provokuese nuk e keni parë Marina Vjollcën

Marina Vjollca ka vite që është kthyer në një nga vajzat më të pëlqyera për publikun shqiptar. Që në daljet e saj të parë në ekran, ajo arriti që të bënte për vete publikun.

Tashmë ajo është një nga moderatoret më të pëlqyera dhe shumë e komentuar në rrjetet sociale. Në profilin e saj në “Instagram” Marina ndan  momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Por së fundmi ka qenë një profil i krijuar nga fansat e saj që ka publikuar një video ku moderatorja bukuroshe shfaqet mjaft provokuese me lëvizjet seksi.

Në videon në fjalë, Marina shfaqet e veshur me një “jumsuite” të shkurtë ngjyrë të zezë. Ndërkohë pas lëvizjes provokuese, ajo nis dhe qesh.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SLAY?? @marina_vjollca #marinator

A post shared by @ ghetto_mina on

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore