Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Më kthe pas”/ Kujt i drejtohet Nora Istrefi me këto fjalë? (FOTO)

“Më kthe pas”/ Kujt i drejtohet Nora Istrefi me këto

Ajo është një ndër vajzat më elegante dhe në super formë në showbiz-in shqiptar. Është fjala për këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, e cila së fundmi i ka vënë “flakën” rrjetit me disa poza ku shfaqet me bikini.

Imazhet në fjalë nuk janë realizuar së fundmi, por menjëherë kanë tërhequr gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë.

“Më kthe pas”/ Kujt i drejtohet Nora Istrefi me këto

Siç vihet re, pozat janë realizuar gjatë pushimeve të fundit të artistes, të cilës duket se i mungojnë ato ditë relaksi.

“Më kthe pas në det”, shkruan Nora bashkëngjitur me fotot që janë pëlqyer shumë nga fansat dhe janë komentuar pafund.

“Më kthe pas”/ Kujt i drejtohet Nora Istrefi me këto

“Më kthe pas”/ Kujt i drejtohet Nora Istrefi me këto

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore