Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me këmbë të nxira dhe gjunjë të vrarë, Klaudia Pepa zbulon sakrificat e një balerine (FOTO)

Me këmbë të nxira dhe gjunjë të vrarë, Klaudia

Ajo është një nga balerinat më të njohura shqiptare dhe një nga më të komentuarat në showbiz-in shqiptar. Është fjala për Klaudia Pepën, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale.

Teksa me ndjekësit e shumtë ndan momente të ndryshme nga përditshmëria, së fundmi ajo ka zbuluar se çfarë ndodh në prapaskenat e punës së saj.

Me këmbë të nxira dhe gjunjë të vrarë, Klaudia

Balerina e njohur ka zbuluar se sa shumë lodhje dhe sakrificë ka puna e saj, ku madje ndonjëherë përfundon edhe me këmbë të nxira dhe gjunjë të vrarë.

Pepa ka postuar në “Instastory” një video që tregon këmbët e shkatërruara pas përfundimit të xhirimit të videoklipit të këngëtarit të njohur italian, Fabrizio Moro. Ai ishte personazh në këtë klip, me një koreografi shumë të bukur.

Me këmbë të nxira dhe gjunjë të vrarë, Klaudia

Me këmbë të nxira dhe gjunjë të vrarë, Klaudia

Me këmbë të nxira dhe gjunjë të vrarë, Klaudia

Me këmbë të nxira dhe gjunjë të vrarë, Klaudia

Me këmbë të nxira dhe gjunjë të vrarë, Klaudia

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore