Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Më ke përjetësi për gjithë shekujt e shekujve”/ Genti nuk i mban dot lotët teksa flet për... (VIDEO)

“Më ke përjetësi për gjithë shekujt e

Aktori i njohur, Gent Hazizi, është përlotur mbrëmjen e djeshme teksa kujtonte vajzën e tij. Gjatë një bisede me Efin, kjo e fundit e pyet “a e ke pikë të dobët vajzë” dhe ai konfirmon me kokë se “po”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda e tyre:

Efi: Gjithmonë gocat me baballarët lidhen më shumë

Genti: Ça të ka baba ty? E pyes gjithmonë dhe më thotë ‘më ke përjetësi për gjithë shekujt e shekujve’. Se më ngjan komplet.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore