Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Më ka zhgënjyer fillimisht Olta, pastaj Armaldo e Luizi”/ Kristi: Mendoj se sot del…

“Më ka zhgënjyer fillimisht Olta, pastaj Armaldo e Luizi”/

Ashtu siç e do zakoni i thuajse të gjithë Primeve, banorët i janë përgjigjur pyetjes se kush do të dalë këtë javë nga shtëpia e Big Brother.

Kristi tha se këtë Prime ndodhet shumë i qetë dhe se e ka marrë më mirë si nominim.

Ai tha se është ndjerë i lënduar dhe se më shumë është ndjerë keq natën e shtunë.

“Jam i zhgënjyer, fillimisht jam zhgënjyer nga Olta, pastaj nga Armaldo e më pas Luizi, nga këto të tre.

Besoj se sot del Armaldo, sepse kam parë një anë të tijën që…ai nuk është më joker-i fillimit”, tha Kristi. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore