Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Më ka marrë malli”/ Kiara shpreh “hapur” ndjenjat për Luizin: Shkova i fola te dera sepse...

“Më ka marrë malli”/ Kiara shpreh “hapur”

Luizi dhe Efi që prej mbrëmjes së djeshme kanë qëndruar të veçuar nga banorët e tjerë, pasi produksioni vendosi që ata të kujdeseshin për një foshnjë.

Kiara nga ana tjetër, e gjendur vetëm, ka shprehur haur ndjenjat për këngëtarin, teksa tha se i mungon. Gjatë një bisede me Bjordin, ajo u pyet se a e ka marrë malli, duke u përgjigjur po. Kiara tha se mbrëmë në darkë foli përmes derës me Luizin dhe se nga ky veprim, u ul sërish shifra e çmimit të madh.

Kiara tha se nuk e dinte që kjo gjë nuk lejohet, por e mori vesh më vonë, pasi ishte afruar tek dera dhe kishte folur me Luizin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore