Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me jaht luksoz në jug të Shqipërisë/ Dua Lipa tregon format perfekte me bikini (FOTO)

Me jaht luksoz në jug të Shqipërisë/ Dua Lipa tregon format

Dua Lipa po shijon pushimet e saj në jug të Shqipërisë dhe sot këngëtarja ka ndarë momente me miqtë e saj në ‘Instagram’.

Ajo duket duke pozuar në një jaht luksoz dhe ka shpërndarë edhe nje video ku hidhet në det së bashku me të dashurin e saj Anwar Hadid, ndërsa format e kënëgtares duken perfekte.

Vetëm disa ditë më parë këngëtarja pasi vizitoi Tiranën dhe Krujën u zhvevdos në jug, ku edhe drekoi me familjen e saj dhe me kryeministrin e vendit Edi Rama.

Me jaht luksoz në jug të Shqipërisë/ Dua Lipa tregon format

Me jaht luksoz në jug të Shqipërisë/ Dua Lipa tregon format

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore