Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Më injoruan"/ Albumi i ri, Ledri Vula tregon kush ishin artistët që refuzuan bashkëpunimin (Video)

"Më injoruan"/ Albumi i ri, Ledri Vula tregon kush ishin

Ledri Vula është një nga reperët më të njohur të shoëbiz-it dhe padyshim prej vitesh ndër më të pëlqyerit nga ndjekësit.

Ledri organizoi  një mbrëmje me miqtë dhe kolegët e tij  ( 24 maj) për promovimin e albumit të ri, “1 G.O.A.T për ty”.  Në një intervistë për Top Channel në prapaskenën e festës ai ka treguar disa nga “sekretet” e këngëve të tij.

Pjesë nga intervista:

Gazetarja: Cila është kënga që e ke bo më me qejf? Që ti e ke përzemër?

Ledri Vula: Ato këngë që s’i kam pas me qejf, nuk i kam shti në album. Ato 14 këngë, tanat i kam bo me qejf, me shumë qejf i kam bo edhe bashkëpunimet

Gazetarja: Çfarë projektesh ke për verën? A ke bashkëpunime për verën?

Ledri Vula: Unë me kam me dalë me album verës. Kam që 10 sezone që jam në treg. 80 % kam bo muzikë për kolegë, është e vetmja herë që po bëj për veti. Më kanë thirrë në bashkëpunime, disa më kanë kuptu, disa më kanë injoru.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore