Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me gjoksin thuajse jashtë, Oriola nuk i lë vend imagjinatës me pozën nga shtrati

Me gjoksin thuajse jashtë, Oriola nuk i lë vend imagjinatës me

Me siguri ajo është një nga modelet më të komentuara dhe më aktive në rrjetet sociale. Është fjala për Oriola Marashin, e cila me çdo postim që bën në “Instagram”, tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe pak minuta më parë, teksa ka publikuar një fotografi shumë provokuese.

Me gjoksin thuajse jashtë, Oriola nuk i lë vend imagjinatës me

Në imazhin e postuar në “Instastory”, bukuroshja shfaqet e shtrirë në shtrat dhe mban veshur një këmishë të bardhë. Kjo e fundit gati sa nuk i nxirrte jashtë gjithë gjoksin, pasi nuk ishte mbërthyer mirë.

Oriola duket se po realizonte një set të ri fotografik, ku ndoshta do të jetë imazh i ndonjë kompanie.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore