Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me fustanin “hot”, 27-vjeçarja shfaqet super seksi në darkën e ditëlindjes (FOTO)

Me fustanin “hot”, 27-vjeçarja shfaqet super seksi në

Një ditë më parë, Anxhelina Hadërgjonaj festoi 27-vjetorin e lindjes. Në ditën e saj të veçantë, ajo mori urime të shumta nga fansat, miqtë, kolegët dhe familjarët.

Anxhelina nuk ka zbuluar nëse ka bërë ndonjë festë apo me kë e festoi ditëlindjen, por në “Instagram” ka ndarë me ndjekësit ku shfaqet super seksi.

Me fustanin “hot”, 27-vjeçarja shfaqet super seksi në

27-vjeçarja shfaqet e veshur me një fustan shumë “hot”, i cili është shumë i çarë dhe gati sa nuk i ka zbuluar më shumë seç duhet.

“E bekuar se po shoh edhe një vit tjetër! Faleminderit të gjithëve për urimet për ditëlindjen!”, shkruan bukuroshja në fotot që kanë marrë mijëra pëlqime.

Me fustanin “hot”, 27-vjeçarja shfaqet super seksi në

Me fustanin “hot”, 27-vjeçarja shfaqet super seksi në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore