Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me fustanin ekstravagant dhe me sqetullat e padepiluara, të gjithë sytë te vajza e këngëtares së famshme (FOTO)

Me fustanin ekstravagant dhe me sqetullat e padepiluara, të gjithë

Këngëtarja e famshme, Madonna, herë pas here tërheq vëmendjen e të gjithëve me veshjet ekstravagante. E duket se këtë e ka trashëguar edhe te vajza e saj, Lourdes Leon.

Kjo e fundit ka qenë mbrëmjen e së hënës e ftuar në eventin madhështor të modës, “Met Gala”, së bashku me shumë njerëz të famshëm nga bota e showbiz-it.

Me fustanin ekstravagant dhe me sqetullat e padepiluara, të gjithë

Vajza e yllit të muzikës ‘u kujdes’ deri në detaje që të mos ndryshonte stilin e saj që po ndjek prej vitesh tashmë, as në këtë event kaq të rëndësishëm.

Lordes u shfaq para Muzeut të Artit Modern në Nju Jork me një fustan me xixa që zbuloi një pjesë të madhe të trupit të saj.

Dhe vëmendjen më të madhe e morën sqetullat e saj të padepiluara dhe që po komentohen shumë në rrjet.

Me fustanin ekstravagant dhe me sqetullat e padepiluara, të gjithë

Me fustanin ekstravagant dhe me sqetullat e padepiluara, të gjithë

Me fustanin ekstravagant dhe me sqetullat e padepiluara, të gjithë

Me fustanin ekstravagant dhe me sqetullat e padepiluara, të gjithë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore