Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ajo “çmend” fansat me postimet seksi, modelja e njohur: Pasarelat e New York-ut, synimi i radhës

Ajo “çmend” fansat me postimet seksi, modelja e njohur:

Mëngjesin e sotëm në “Wake Up” ishte e ftuar modelja, volejbollistja dhe Miss Universe Albania 2019, Cindy Marina.

Prej pak ditësh ajo ndodhet në Shqipëri pasi shumë shpejt i duhet të dorëzojë kurorën e Miss-it për një tjetër bukuroshe.

Ajo “çmend” fansat me postimet seksi, modelja e njohur:

E pyetur nga moderatori Isli Islami nëse ndjen keqardhje që i duhet ta drorëzojë kurorën ajo u shpreh: “Do ta mbaj kurorën time si kujtim. Për Miss Universe Albania 2020 do jetë një kurorë tjetër”.

Cindy jeton në Kaliforni së bashku me familjen dhe aktualisht është pjesë e ekipit kombëtar shqiptarë të volejbollit. Megjithatë planet e saj duket se janë edhe më të gjëra, pasi Cindy ka menduar që në vijim të zhvendoset në New York për të ndjekur karrierën si modele.

Ajo “çmend” fansat me postimet seksi, modelja e njohur:

Përgjatë intervistës në “Wake Up” ajo u shpreh se pandemia i ka prishur shumë projekte.

Ajo “çmend” fansat me postimet seksi, modelja e njohur:

Ajo “çmend” fansat me postimet seksi, modelja e njohur:

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore