Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me flokë të shkurtër dhe e gjitha rozë, Irma Libohova publikon pozën e para 15-viteve (FOTO)

Me flokë të shkurtër dhe e gjitha rozë, Irma Libohova

Këngëtarja e dashur për publikun, Irma Libohova, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo herë pas here ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Me flokë të shkurtër dhe e gjitha rozë, Irma Libohova

Por së fundmi duket se Irma është bërë paksa nostalgjike. Ajo është rikthyer pas në kohë dhe në “Instagram” ka publikuar një fotografi të shkrepur në vitin 2006. Këngëtarja ka zbuluar se imazhi në fjalë ka qenë kopertina e një albumi.

Me flokë të shkurtër dhe e gjitha rozë, Irma Libohova

Ndërkohë në pozën në fjalë, ajo shfaqet me flokë të shkurtër, me balluke, në ngjyrë të kuqërremtë me highlights. Ajo çfarë bie në sy është se në look-un e saj mbizotëron ngjyra rozë. Madje edhe buzëz janë në nuanca të kësaj ngjyre.

Me flokë të shkurtër dhe e gjitha rozë, Irma Libohova

Irma Libohova shihet me një make up profesional, teksa si aksesor ka përdorur vetëm një varëse.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore