Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Më fal që s’të kam përqafuar sa duhet”/ Aleksia Peleshi humb njeriun e shtrenjtë: Kam menduar se do të jetoje të njihje fëmijët e mi

“Më fal që s’të kam përqafuar sa duhet”/

Prej disa kohësh ajo është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në mediat online. Është fjala për Aleksia Peleshin, e cila ka një numër të madh ndjekësish në “Instagram” dhe herë pas here është kryefjala e mediave.

Ditën e sotme ajo ka tërhequr vëmendjen me një postim të ndjerë në “Instagram”. Ajo ka zbuluar se një person i shtrenjtë i familjes, gjyshi, ka ndërruar jetë.

“Na copëtove shpirtin o gjysh! Sa e largët me dukej kjo dite! Gjithmonë kam menduar se ti do jetoje te njihje fëmijët e mi, por Zoti te deshi herët pranë vetes.

Fjala e fundit qe te thashë ishte “do vij prapë nesër”. Por unë nuk erdha dhe ndoshta ti nuk me prisje dot me. Sa pak te kam pare ne vitet e fundit e tani s’të shoh dot me! Sa pak kemi biseduar e tani s’të dëgjoj dot me! Me fal gjysh, qe teksa rritesha s’të kam përqafuar sa duhet. Sikur te mundja te ktheja kohen mbrapa, te takoja edhe një here atë gjyshin plot energji, kurajo e kokëfortësi…

U prehsh ne paqe gjyshi, te ndrittë shpirti! Do me mungosh gjithë jetën. ???”, ka shkruar Aleksia bashkëngjitur me foton ku shfaqet së bashku me gjyshin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alexis? (@aleksiapeleshi)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore